Joanna Kowalska

Joanna Kowalska

Miło mi powitać Państwa na stronie internetowej mojej kancelarii.

Nazywam się Joanna Kowalska i prowadzę własną praktykę adwokacką we Wrocławiu. Ukończyłam Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo oraz na kierunku administracja. Od 2010 roku jestem członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas aplikacji adwokackiej pod patronatem wybitnego wrocławskiego adwokata Jacka Szymańskiego. Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze Klientów indywidualnych. Brałam i biorę udział w licznych procesach, w tym głównie z zakresu prawa karnego, cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o odszkodowania i spadkowych oraz rodzinnego.

Usługi prawne świadczę nie tylko we Wrocławiu, ale na terenie całego województwa dolnośląskiego i województw ościennych, jak również w innych częściach Polski.

Praca prawnika to moja pasja. Stawiam na rozwój zawodowy i permanentne szkolenie, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach zawodowych.

W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, dbając o zachowanie wysokich standardów w każdym aspekcie wykonywanej pracy. Zapewniam wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz kreatywność, rzetelność, skrupulatność i terminowość w realizowaniu zleceń. Utrzymując stały kontakt z Klientem, dbam o bieżące informowanie o postępach w sprawie.

Wychodzę z założenia, że każda sprawa jest inna, niepowtarzalna, a każdy Klient wyjątkowy, dlatego z pełnym zaangażowaniem poświęcam się prowadzonym sprawom, poszukując nieszablonowych rozwiązań i dostosowując zakres pomocy prawnej do indywidualnych potrzeb.

Biegle władam językiem angielskim, w tym również angielskim prawniczym – posiadam certyfikat CAE przyznawany przez Uniwersytet Cambridge oraz ukończony kurs prawniczego języka angielskiego.

Wysokość wynagrodzenia i formę rozliczenia ustalam indywidualnie, w zależności od konkretnego przypadku i złożoności problemu.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i do skorzystania z moich usług.

adw. Joanna Kowalska